etukuvaKuigi on olemas teisi võrsuvaid Bitcoini keskusi kõigis meie planeedi suurepärastes linnades, siis see suursugune ehitis seisab oma unikaalsuse, filosoofilisuse ja ajalooga eemal intensiivsest linnakärast ning pakub orgaanilises elustiilis kogunemiskeskust Bitcoini kogukonnale. See luksuslik majutus ja keskkond on mõeldud inspireerima Bitcoini fänne, kasutajaid ja omanikke suhtlema teineteisega, soodustama mõtisklusi ning strateegilist mõtlemist. -Joseph Vaughn-Perling

Malla mõis on esimene luksushotell maailmas, mis on disainitud toimima koos uue krüptoraha Bitcoiniga. Rahvusvahelised valuutad, nagu ka kuld ja hõbe on küll aksepteeritud kuid ainult Bitcoini tehnoloogia lubab kasutusele võtta erinevaid uusi lahendusi alates klassikalisemast ühe-kliki toateenindusest lõpetades piiramatude võimalustega uuel tasemel teenuste ja toodete pakkumisega. Me oleme pühendunud Bitcoini tehnoloogia kõige kaasaegsemate võimaluste leidmisele ja juurutamisele ning sellest tulenevate soodustuste pakkumisele oma klientidele.

Tänaseks on keset naturaalset ning kaunist loodust asuvast Mälla mõisast välja kasvamas kõrgklassi luksushotell, kes on valmis teenindama kõige nõudlikumaid kliente üle kogu maailma k.a. loomulikult Bitcoinide omanikke ning lihtsalt erilist stiili otsivaid külalisi.

Malla mõis asub ainult 4 km kaugusel Kunda väikelinnast. Maakonna keskus Rakvere, koos täisteenustega, asub mõisast 30km kaugusel. Tallinna Lennujaam ja sadam asuvad 110 km kaugusel ning tänu Tallinn-Narva kiirteele võtab sõit aega kõigest ühe tunni.

Hotelli hoonete kompleksi moodustavad suursugune ja muljetavaldav peahoone ning teised väiksemad kõrvalhooned. Malla mõisapark koos müüriga ümbritsetud aia, mitme siseõue ning piduliku eesaiaga on kokku 13 hektarit. Kogu mõisa territoorium on kokku 52 hektarit.

Kivist ehitatud peamaja oli viimati täielikult renoveeritud 1880-ndatel aastatel. Nüüd renoveeritakse peamaja tema täies sajanditaguses hiilguses uuesti. Oma 3500 ruutmeetri põrandapinna ja 80m fassaadiga on see üks suurimaid mõisaid Eestis. Täielikult valmis saades on majas 14 tuba ja sviiti, ulatudes hubastest 25 ruutmeetristest tubadest kuni 450 ruutmeetrise Satoshi Grand Sviidini. Ruumid on disainitud intrigeeriva kombinatsioonina meetri paksustest seintest, kõrgetest lagedest ning paljudest kaasaegsetest mugavustest.

Meie moto, “Luksus, Mugavus, Teenindus” toimib kõiges, mida me teeme alates koha omandamisest kuni teeninduse ja ruumide disaini kõikide pisidetailideni välja. Loomulikult olete oodatud eelnevalt oma külastusega seotud eelistusi jagama, et saaksime korraldada kõik täpselt nii nagu Sina seda soovid. Me tahame olla kindlad, et isegi 2 ööd Malla mõisas võrdub täieliku lõõgastuse ja puhkusega.

Mallat on esmakordselt mainitud ürikutes 1200. aastatel ja lossi ennast alates 1443. aastast. Vanim osa praegusest hoonestusest pärineb 1600. aastatest. Malla mõis on alati olnud ülim auhind erinevatele vallutajatele, olles korduvalt kingis olnud kuningate ja keisrite armastatud sõpradele. Üks omanikke on olnud Rootsi Marshal Gustav Horn, lisaks ka teised kõrgeimad isikud Taani, Vene ja Saksa aegadest. Aastal 1999 müüdi Malla mõis erakätesse, kust on alanud tema praegune uus hiilgus.